Чотири країни відновлять авіасполучення з Британією, попри поширення мутованого коронавірусу

Чотири країни відкривають кордони для Британії Фото з відкритих джерел

Однак, деякі з пасажирів повинні будуть здавати тест на COVID-19

Норвегія, Індія, Латвія та Швеція відновлять авіасполучення з Великою Британією, попри поширення там нового штаму коронавірусу. Про це повідомляють телеканал Sky News та видання The Local.

Як зазначається, з 8 січня Індія знімає заборону на перельоти між двома країнами. Однак, до 23 січня вони будуть обмежені 15 рейсами на тиждень для перевізників Індії та Великої Британії до міст Делі, Мумбаї, Бенгалуру та Хайдарабад.

У Норвегії міністерство охорони здоров'я країни заявило, що літаки зможуть приземлятися з 2 січня. Натомість країна запроваджує обов’язкові тести на COVID-19 для всіх, хто прибуває з-за кордону.

Також з 2 січня авіаперельоти вирішило відновити міністерство транспорту Латвії. 

Раніше стало відомо, що Швеція не буде продовжувати заборону на авіарейси з Британії. Однак, замість цього пасажири, які прибувають з острова, повинні будуть отримати негативний тест на коронавірус.

Новини за темою: В Україні виявили 5 мутацій коронавірусу: Штаму з Британії не знайшли

До слова, Україна також не закриватиме авіасполучення з Великою Британією через появу там нового небезпечного штаму коронавірусу. 

Нагадаємо, перший випадок мутованого вірусу в Британії виявили у грудні, після чого він почав швидко поширюватися країною. У зв'язку з цим в деяких регіонах запровадили жорсткий карантин. Проте згодом у МОЗ Британії зізналися, що ситуація з новим вірусом "вийшла з-під контролю".

За попередніми даними, "британський" штам коронавірусу не спричинює більш серйозних наслідків, ніж COVID-19, однак він більш заразний.