Чоловік, який втратив трьох доньок у катастрофі MH17, виступив у суді в Гаазі

Авіакатастрофа MH17 pravda.com

За його словами, він "пройшов через пекло"

У суді в Гаазі виступив та розповів свою історію громадянин Нідерландів Пітер ван дер Меєр, який втратив у катастрофі MH17 трьох доньок віком 7, 10 та 12 років. Про це повідомив "Укрінформ".

Як зазначається, чоловік поділився у суді тим, через що йому довелося пройти після жахливої катастрофи, яка забрала у нього найцінніше.

За його словами, після загибелі дівчат він пройшов через "справжнє пекло".

Також чоловік розповів про біль, який відчуває, коли бачить, як інші діти ходять у школу, а у його доньок забрали таку можливість.

"Я не побачу, як вони виходять заміж, у мене не буде онуків, вони вже ніколи не приїдуть провідати свого старенького батька", - наголосив Ван дер Маєр.

Він сподівається, що його відверта розповідь допоможе причетним до катастрофи нарешті розповісти правду про збитий літак.

Як відомо, після емоційного виступу в судовому залі панувала атмосфера напруги. Суддям, прокурорам і адвокатам було важко говорити, особливо коли на екрані з'являлися обличчя загиблих пасажирів рейсу MH17.

Новини за темою: Катастрофа MH17: Нідерландські слідчі просять допомоги у жителів російського Курська

Нагадаємо, що суд у нідерландському місті Гаага винесе вердикт у справі про катастрофу збитого літака MH17 Malaysia Airlines на Донбасі у 2022 році. У суду є три дати винесення вироку.

Окрім цього, стало відомо, що один зі свідків у справі після погіршення самопочуття помер. Напередодні суд отримав деякі документи від слідчого судді. Це звіти за опитуваннями трьох свідків, звіти експертів, а також оцінка слідчим суддею звітів Королівської військової академії Бельгії.