Будинок мексиканського наркобарона Ель Чапо розіграли у лотерею

Фото з відкритих джерел

Це саме той дім, з якого він утік у 2014 році

Національна лотерея Мексики розіграла будинок сумнозвісного наркобарона Хоакіна Гусмана, більше відомого як Ель Чапо. Про це повідомляє Yahoo! News.

Будинок, розташований у місті Кульякан у штаті Сіналоа, став одним із 20 конфіскованих домів, які розіграли у лотерею. Ім'я переможця не розголошують, відомий лише номер його білету – 1 438 619.

Переможець отримає у свою власність будинок площею 395 квадратних метрів, на якій розташувалися 2 спальні, вітальня та гараж. Його вартість оцінюють у 184 тисячі доларів (4,9 мільйона гривень), учаснику лотереї ж він дістався всього за 12 доларів(320 гривень) – саме стільки коштував його білет.
Після штурму морських піхотинців у 2014 році будинок відремонтували, камери спостереження, які використовував наркобарон, зняли, а секретний тунель, через який втікав Ель Чапо, забетонували. Тепер дім повністю придатний для життя.

Метою розіграшу було перетворити "обтяжливу нерухомість з високими експлуатаційними витратами" на таку, що приноситиме користь суспільству. Раніше будинок Ель Чапо намагалися продати на аукціоні, проте охочих придбати його не знайшлося – ймовірно, через історію цього місця.

Влада Мексики планує передати отримані від лотереї гроші спортсменам, які цьогоріч брали участь в Олімпійських та Паралімпійських Іграх у Токіо.

Новини за темою: У Мексиці показали відеозапис невдалого затримання сина наркобарона Ель Чапо

Раніше повідомлялося, що у США засудили до довічного ув’язнення мексиканського наркобарона Ель Чапо.