Бренсон здійснив суборбітальний політ й успішно повернувся на Землю. Відео

Virgin Galactic

Літальний апарат піднявся на висоту 86 кілометрів від землі

Британський мільярдер Річард Бренсон здійснив перший успішний "туристичний" суборбітальний політ до космічної межі. Трансляцію історичної події вела Virgin Galactic.

Політ завершився приблизно о 18:40 за Києвом.

Це був перший туристичний політ на ракеті SpaceShipTwo Unity, яку виготовила власна компанія британського мільярдера — Virgin Galactic. Загалом на кораблі були шестеро людей: пілоти Дейв Макай і Майкл Масуччі, астронавти Сіріша Бандла, Колін Беннетт і Бетт Мозес, а також Річард Бренсон.

Літальний апарат піднявся на висоту 86 кілометрів від землі, після чого екіпаж декілька хвилин перебували у стані невагомості. Після цього апарат успішно повернувся на Землю.

До слова, Virgin Galactic — перша у світі публічна компанія в галузі космічного туризму. У листопаді 2020 року компанія анонсувала, що в кінці першого кварталу 2021 року в космос на кораблі вирушить засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон, після чого запустять продаж квитків.

Новини за темою: Virgin Galactic показала інтер'єр кабіни туристичного космоплана

Як відомо, найбагатша людина світу Джеф Безос оголосив про рішення відправитися в космос на початку червня. Мільярдер розповів, що це було мрією всього його життя. Він вирушить у суборбітальний політ на створеному його компанією Blue Origin кораблі New Shepard 20 липня цього року.