Білий дім спростував інформацію про замороження військової допомоги Україні

Білий дім

За словами прессекретаря президента США Джен Псакі, країна лише минулого тижня надала 150-мільйонний пакет допомоги в галузі безпеки, включаючи зброю

У Білому домі заявили, що інформація про призупинення військової допомоги Україні є абсурдною. Наразі Києву надана в повному обсязі допомога, запланована Конгресом. Про це повідомляється на офіційному сайті американської адміністрації з посиланням на прессекретаря президента США Джен Псакі.

"Лише минулого тижня, перед самітом США-Росія, ми надали 150-мільйонний пакет допомоги в галузі безпеки, включаючи зброю", - зазначила Псакі.

Крім того, вона наголосила, що Штати підготували додаткові кошти на випадок подальшого вторгнення Російської Федерації в Україну, не уточнюючи, про яку суму йдеться.

Також у заяві підкреслюється, що президент США Джо Байден прямо сказав президенту РФ Володимиру Путіну, що США непохитно допомагатимуть у збереженні суверенітету України.

Новини за темою: У США затвердили другу частину допомоги Україні на 150 мільйонів доларів

Нагадаємо, раніші видання Politico з посиланням на власні джерела повідомило, що Білий дім тимчасово зупинив військовий пакет допомоги Україні на 100 млн доларів, який містив би летальну зброю. Інформатори розповіли, що Рада національної безпеки США наказала чиновникам згорнути пакет, оскільки Вашингтон дедалі більше стурбований масовим накопиченням російських військових біля кордону з Україною та на Кримському півострові.