Байден почав першу закордонну поїздку з попередження для Росії

Джо Байден Фото з відкритих джерел

Президент США наголосив, що РФ зіткнеться з "серйозними і значущими" наслідками, якщо буде займатися шкідливою діяльністю

Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден почав свою першу закордонну поїздку з попередження Російській Федерації, що вона зіткнеться з "серйозними і значущими" наслідками, якщо буде займатися шкідливою діяльністю. Про це повідомляє "Голос Америки".

"Ми не прагнемо до конфлікту з Росією. Ми хочемо стабільних і передбачуваних відносин ... але я ясно дав зрозуміти: Сполучені Штати відповідатимуть рішуче і конструктивно, якщо російський уряд буде займатися шкідливою діяльністю", - сказав американській лідер під час візиту до Британії.

Також він додав, що сповнений рішучості відновити трансатлантичні зв'язки і переосмислити відносини з Росією після чотирьох важких років правління Дональда Трампа, чиї тарифи і вихід з договорів загострили відносини із союзниками.

"Це моя перша закордонна поїздка як президента Сполучених Штатів. Я прямую на G7, потім на саміт НАТО, а потім зустрінуся з Путіним, щоб повідомити йому те, що я хочу, щоб він знав.

На кожному етапі шляху ми збираємося дати зрозуміти, що Сполучені Штати повернулися, і демократії світу об'єднуються, щоб вирішувати найскладніші проблеми і проблеми, які мають найбільше значення для нашого майбутнього", - наголосив Байден.

Новини за темою: Женевський саміт Байдена і Путіна: Прогнози експертів й наслідки для України

Нагадаємо, президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден та президент Російської Федерації Володимир Путін зустрінуться 16 червня в Женеві. Байден анонсував, що однією із тем для обговорення буде Україна.

Згодом стало відомо, що зустріч лідерів США і Росії пройде на віллі Ла Гранж XVIII століття з видом на Женевське озеро.