Новини » Світ Читать эту новость на русском

Австрія не пустить біженців з Афганістану

Біженці в Афганістані. Фото: EPA-EFE/JALIL REZAYEE

За словами канцлера Австрії, інтегрувати приїжджих з Афганістану дуже складно, Австрійська держава не може дозволити собі такої витрати сил

До Австрії не пустять більше жодного мігранта з Афганістану. Про це повідомив глава уряду країни Себастьян Курц в інтерв'ю італійській газеті la Stampa.

"Ми не приймемо більше жодного біженця-афганця - принаймні, поки я при владі... не можна повторювати помилки 2015 року і безконтрольно впускати людей", - підкреслив політик.

Він зазначив, що інтегрувати приїжджих з Афганістану дуже складно і Австрійська держава "не може дозволити собі такої витрати сил". За його словами, основна складність - в тому, що афганці в основному дуже погано освічені і поділяють абсолютно чужі європейцям цінності: наприклад, більше половини молодих афганців, що живуть в Австрії, підтримують насильство як відповідь на образу їхньої релігії.

Канцлер додав, що Австрія підтримує гуманітарні програми, що дозволяють підвищити рівень життя в Афганістані і запобігти масовій міграції. У країні живе більше мігрантів афганського походження, ніж у сусідніх державах ЄС - за останні роки туди прибуло близько 44 тисяч афганських громадян.

Новини за темою: Біженці з Афганістану: Шмигаль спростував чутки про 5 тис. прибулих в Україну

Раніше повідомлялося, що для стримування можливого напливу мігрантів з Афганістану Греція встановила 40-кілометрову огорожу і систему відеоспостереження на кордоні з Туреччиною