Новини » Світ Читать эту новость на русском

Археологи виявили ще один замок Великої китайської стіни

Табличка на одному із виявлених подвір'їв Xinhuanet

Об'єкти виявили минулого року місцеві жителі

На північному заході Китаю, у провінції Шеньсі виявили залишки замка, що був частиною фортифікацій Великої китайської стіни часів династії Мін (1368-1644). Про це повідомляє Xinhua.

Згідно з повідомленням, архітектурні реліквії, зокрема два внутрішні двори, знайшли на руїнах замка Цінпінбао, розташованого в окрузі Цзіньбян міста Юлін. Замок збудований приблизно в 10 км від Великої стіни та добре зберігся з точки зору свого первісного вигляду. 

Внутрішній дворик на південній стороні порівняно великий - 60 метрів у довжину та 25 метрів у ширину. Його стіни, будинки та цегляна підлога дійшли до нашого часу в хорошому стані.

Новини за темою: В пустелі Індії виявили найбільші в світі геогліфи

Також на подвір'ї виявили понад 30 розписаних глиняних статуй і кам’яну табличку, напис на якій вказує, що внутрішній дворик - це місце храму під назвою Палац Сяньїн. 

Як зазначається, на другому подвір’ї розташовані залишки більшої будівлі на схід від палацу Сяньїн. Зокрема, виявили фундамент будівлі довжиною 12 м і висотою 3 метри. 

Відомо, що руїни замка знайшли в земляній канаві, з якої жителі села взяли ґрунт для будівництва дороги.

Новини за темою: Під час розкопок скіфського кургану на Луганщині виявили вівтар для жертвоприношень

Нагадаємо, раніше в Єгипті археологи в Кум Аль-Халджі, який знаходиться за 150 км від Каїра, знайшли 110 загадкових гробниць, яким понад 8 тисяч років.