В Ужгороді виявили шість підозр на коронавірус штаму "Дельта"

Anadolu Agency

На основі біоматеріалу хворих уже проведено попередні молекулярно-генетичні дослідження

В Ужгороді виявили ще шість підозр на COVID-штам "Дельта". У більшості є в анамнезі подорожі в Російську Федерацію. Про це в коментарі кореспонденту "Укрінформу" повідомила лікар-епідеміолог ДУ "Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" Любов Данич.

"Наразі ми говоримо про те, що на Закарпатті маємо шість підозр на коронавірус штаму "Дельта", це молоді люди віком від 18 до 35 років, є і люди старшого віку також.

Деякі лікуються амбулаторно, дехто – у стаціонарі. У переважної більшості цих хворих є в анамнезі подорожі в Російську Федерацію, два випадки з підозрою на штам Delta зафіксовано в Ужгороді, зокрема", – сказала Данич.

За її словами, на основі біоматеріалу цих хворих уже проведено попередні молекулярно-генетичні дослідження на базі референтної лабораторії у м. Київ.

За результатами досліджень виявлено мутації коронавірусу.

Надалі вони потребують додаткового секвенування для того, щоб із точністю сказати, що це саме вірус штаму "Дельта", який циркулює зараз в інших країнах.

Лікар також додала, що результати досліджень з європейської лабораторії очікують найближчим часом, біоматеріал був відібраний у хворих 16 липня.

Новини за темою: У Києві зафіксовано вже 6 випадків захворювання на коронавірус штаму "Дельта"

Нагадаємо, раніше у Львівській області зафіксували три випадки зараження штамом коронавірусу "Дельта". Хворі в межах інкубаційного періоду перебували у Британії та Росії.