На Тернопільщині вчитель музики роками розбещував неповнолітніх учениць

Фото з відкритих джерел

Справу спочатку розглядали як булінг

У Тернопільській області вчитель музики розбещував неповнолітніх учениць, він цілував дітей у губи, обіймав та торкався їхніх грудей. Про це йдеться у постанові Бережанського районного суду

Як зазначається, зловмисником виявився вчитель з Вербівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Спочатку справу про сексуальне насильство над дітьми розслідували як булінг, однак з огляду на нові факти справу передали в прокуратуру. Наразі триває слідство. 

За інформацією "24 каналу", батько учениці 7 класу розповів, що вчитель музики здійснював сексуальне насильство на дівчинкою протягом останніх трьох років, але через страх вона нічого не розповідала.

Новини за темою: У Києві затримали працівника школи за підозрою у розбещенні 10-річної дівчинки

Пізніше дитина поскаржилася своїй подрузі, яка також була жертвою педагога. Після цього дівчинка про все розповіла своїй мамі.

"Під час уроків музики він обіймав її проти волі. Коли вона перейшла у 6 клас, цей вчитель просунув руку її під светр і зловив її рукою за груди. Вона, злякалася та вибігла з класу, однак про це нікому не розповідала, бо боялася", – розповів батько потерпілої.

Новини за темою: На Закарпатті вчителька тягала учня за волосся на уроці. Відео

Як зазначається, коли дівчинка була у сьомому класі, вчитель знову просунув руку їй під одяг та торкався її грудей. Також чоловік обіймав ученицю та шість разів цілував її в губи. 

Окрім цього, матір другої дівчинки-потерпілої розповіла, що педагог домагався її доньки і тому вона відмовлялася відвідувати школу.

Новини за темою: На Буковині двоє пенсіонерів розбещували неповнолітніх та знімали усе на камеру

"Вчитель 8 лютого викликав дитину до класу музики, де почав обіймати без її згоди. Він підійшов ззаду до неї, обхопив її двома руками, притулив до себе і торкався її грудей. 12 березня він викликав доньку до класу та поцілував в губи", – зазначила жінка.

Через декілька днів педагог знову покликав її малолітню доньку до свого кабінету та цілував у губи.

Новини за темою: На Львівщині суд оштрафував сільського вчителя за булінг учнів

Нагадаємо, нещодавно в Запоріжжі школярка скоїла самогубство, а в передсмертній записці розповіла про цькування з боку вчителів та однолітків.