Звинувачення проти Лесика надумані, справедливість рано чи пізно восторжествує, - Чорний

Віктор Чорний 112ua.tv

Всі звинувачення на адресу депутата від "Опозиційної платфоми - За життя" Андрія Лесика - надумані, зокрема, звинувачення про пост у Фейсбуці. При цьому справедливість в судовому процесі восторжествує рано чи пізно. Про це на телеканалі "Перший Незалежний" заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Чорний.

"Навіть якщо це (репост гіперпосилання. - Ред.) зробив він, хоча в той час він не міг, і це факт встановлений сьогодні. Абсолютно надумане звинувачення, яке ми сьогодні почули в засіданні суду. Тому я думаю, що справедливість восторжествує, хоча ця справа політична і ми це прекрасно розуміємо. Думаю, що можливо навіть в сьогоднішньому засіданні буде прийнято якесь правове рішення, а головне на наступному засіданні буде прийнято рішення по суті, яке точно буде справедливим, я думаю це відбудеться", - сказав Чорний.

За його словами, навіть якщо зараз справа не дійде до логічного завершення, справедливість обов'язково переможе. Після відходу нинішньої влади.

"Не відбудеться зараз, відбудеться потім в апеляції, коли зміниться ця влада, яка йде шляхом Порошенка, шляхом попередніх структур, які тут у Харкові влаштовували те, що ми сьогодні бачили", - підсумував політик.