"Змусили бути залежними від усіх. Де ж совість і честь країни?" Українці про те, чи дійсно незалежна влада на чолі із Зеленським

Володимир Зеленський 

Офіс президента

Незважаючи на те, що незалежність нашої країни - основоположна істина, яка прописана в Конституції України, насправді за 30 років чиновники різних епох зробили все, щоб поставити в залежність кожного українця. Так вважають наші співгромадяни, які висловилися про це в передачі "Чуємо кожного".

Українці впевнені: Зеленський не зробив нашу країну більш незалежною. Навпаки: тепер Україна повинна беззаперечно виконувати всі "хотілки" Заходу і Америки.

"Ну яка ж у нас незалежна влада? У нас же спостерігачі з інших держав, з Америки, звідки завгодно. Яка ж це незалежність? Наша країна залежна від усіх: олігархів, інших країн", - каже пенсіонерка з Харкова.

"Я думаю, що ми залежні від усіх: і від Заходу, і від Америки, і від Європи, і від Росії", - впевнена херсончанка.

"Дивіться, які нам умови диктує МВФ. Начебто господарі прийшли! А де ми? Де наші думки, наша совість, наша честь? Ми ж держава, народ. Треба відстоювати себе! Не можна від будь-кого ось так ось залежати!" - обурюється мешканка Ужгорода.

"Я не розумію, чому влада поставила всіх у таку залежність. Це ж те ж саме, як-ніби ти живеш у своїй квартирі, і раптом приходить сусід, починаючи диктувати, що тобі потрібно робити. Інші ж живуть без залежності від Америки і так далі. Китай наприклад. З чого він вийшов? Був бідною країною, а зараз процвітає", - заявляє житель Маріуполя.