З'їзд "слуг народу" у Трускавці: Як йде підготовка та що ймовірно обговорюватимуть

Фото з відкритих джерел

Члени партії зберуться близько 13:00, а вже о 15:00 розпочнеться велике засідання

Сьогодні, 1 жовтня, та наступні два дні у Трускавці відбуватиметься велике засідання членів партії "Слуга народу". Як йде підготовка та що ймовірно обговорюватимуть, розповіла кореспондентка "Першого Незалежного" Оксана Ясницька.

"Ми перебуваємо у місті Трускавець, де сьогодні і наступні два дні буде відбуватися велике засідання членів фракції "Слуги народу". Серед них також мають прибути запрошені глави Служби безпеки України, Нацбанку, Національного агентства з питань запобігань корупції, Генпрокуратури та ДБР. Чекають усі, звісно, і президента. Ймовірно, що він прибуде завтра, але є можливість, що й сьогодні. Тому що допоки їхали сюди на місце, бачили дуже багато силовиків, дуже багато поліції, які патрулюють периметр містечка, так само на в’їзді, на виїзді", – розповіла вона.

За наявною інформацією, члени партії зберуться близько 13:00, а вже о 15:00 розпочнеться велике засідання. Водночас, які саме питання обговорюватимуть нараз точно невідомо.

"Близько 13:00 сюди з’їдуться власне члени партії з інших готелів, тому що тут будуть відбуватися основні події: пресконференції, брифінги, засідання, ось це велике, про яке йдеться. Які ж питання будуть основні обговорювати наразі невідомо. Але як повідомив нам член партії Святослав Юраш, що, ймовірно, буде йти мова також про відставку Разумкова (спікера Верховної Ради, – ред.). Можливо, будуть обговорювати це питання, тому що зараз воно на порядку денному, ну і інші, звісно, важливі питання", – сказала кореспондентка.

Новини за темою: Разумков заявив про старт збору "слугами народу" підписів за свою відставку

Також зі слів заступниці голови фракції "Слуг народу" Євгенії Кравчук стало відомо про те, що "слуги" самі оплачували собі дорогу в Трускавець і власне проживання в готелях, тому що партія не передбачає виділення коштів на те, аби виділити їх власне на проїзд і на заселення.

Зазначимо, що ціна номерів в трьох готелях, де заселилися "слуги" стартує від 5 тис. грн.

Своєю чергою, народний депутат Олексій Жмеренецький розповів Оксані Ясницькій, що конкретної тематики з'їзду партії немає.

"Програма є, але немає спікерів, немає конкретики. Тобто ми знаємо, коли обід, коли сніданок, що буде в нас лекційна складова, доповіді, мозкові штурми, але тематики немає. Тобто теми не зазначали", – поінформував він.

Також кореспондентка додала, що окрім офіційної частини буде також відпочинок.

"Звісно, моменти, де вони зможуть поснідати, пообідати, десь пройтися, відпочити, і відповідно в готелях є такі послуги: спа-процедури, басейни, де вони можуть також відпочити. Тут зараз на території багато поліції, яка чергує тут постійно. Час від часу заїжджають елітні авто, ймовірно, це також члени партії", – резюмувала Ясницька.

Новини за темою: Рабінович: "Опозиційна платформа – За життя" прийняла "сумне" рішення не голосувати за відставку Разумкова!

Раніше повідомлялося, що за три дні до початку "Великої фракції" "слуг народу" спікер Верховної Ради Дмитро Разумков так і не отримав запрошення до Трускавця. Однак не виключено, що голова ВР буде в ці дні на Західній Україні, зокрема у Львівській області.