Журналіст Кацман: Влада "під шумок" намагається нараховувати людям пеню за комуналку в порушення своїх же законів

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Відволікаючи людей на боротьбу з міфічними погрозами від різного роду "потоків", що є комерційною справою інших країн, влада "під шумок" порушує власні ж законодавчі акти, нишком проштовхуючи в платіжки незаконну пеню за несвоєчасне погашення комунальних боргів.

Про це заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі ток-шоу "Пульс" на телеканалі "Перший Незалежний".

"Скоро кияни отримають платіжки, де буде нарахована пеня за несплату комунальних платежів, яка була знову "тихесенько" введена владою. Прям окремим рядком так і прописали – "пеня за несплату"... хоча раніше через пандемію і карантин через "ковід" нарахування штрафів за несвоєчасну оплату скасували постановою Кабміну... виходить, це – незаконна пеня! Але все мовчки, тихенько, підло – а раптом і пройде! Або потім спробуй це з лап жадібних чиновників поверни змученому тарифами споживачеві!" – підкреслив журналіст.

"Ми воюємо і сваримося із союзниками за якісь там "Північні потоки"... та тут такі потоки, такі обсяги грошей забирають у населення, що ніяка Меркель не здатна зрозуміти їх масштаби!" – переконаний експерт.

"Щобільше, постачальники електроенергії виставляють рахунок за ф'ючерсами – якщо ви витратили 300 кіловатів минулого місяця, то вам автоматично виставлять рахунок на ці 300 кіловатів. Відповідно, пеню теж виставляють на 300 кіловатів... а потім піди доведи, що ти витратив, наприклад, 200 – і спробуй відсуди ці гроші у держави. Цинізм вищої міри, та що там – елементарний грабіж!" – резюмував Володимир Кацман.