Журналіст Кацман: Будь-яку ідею можновладці норовлять перетворити на схему "держава проти людини"

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Заборони на що-небудь, штрафи і обмеження прав людини – ось що робить влада в Україні стосовно громадянина, щоб прикрити свою некомпетентність і політичні провали.

Про це в ефірі ток-шоу "Голос народу" на телеканалі "Перший Незалежний" заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

"Згадайте, були різні локдауни і карантини – "вихідного дня", "адаптивний", "інтелектуальний" тощо, але все це виливалося в експерименти над людьми і обмеження їх прав, не приносячи безпеки і матеріального забезпечення... держава весь час норовить ущемити людину, загнати її додому, продати їй маску, змусити вакцинуватися, закрити рот журналістам, відключити канали, посадити під домашній арешт лідера опозиції... Цим прикривають невміння організувати взаємини держави і людини на перспективу і розвиток", – переконаний експерт.

На думку журналіста, "всі провали влади в інформуванні населення, в організації вакцинації, в політиці та економіці супроводжуються посиленням наступу на права людини, які в європейській державі повинні бути вище прав держави"

"У Полтаві додумалася місцева влада і правоохоронці влаштувати експериментальне тотальне стеження камерами за людьми. Нас хочуть привчити, що держава нас зчитує по штрих-кодах, вираховує по банківських витратах, бачить в "Дії" і в камерах спостереження, стежить за нами в магазинах і аптеках... А Мінцифри самостійно взялося за контроль реєстрів та інформації - і готує нас до електронних виборів. Це - частина плану перетворити людей на безсловісних, покірних і головне тотально прозорих громадян, тут держава перегинає палицю, перетворюючи ідею реального народовладдя і контролю держави з боку громадян на абсолютне придушення державою приватного права людини", – переконаний експерт.

"Звідси - тотальне порушення законів і Конституції в залі ВР, утиск прав людини, контроль і цькування опозиції, затикання рота журналістам і відключення каналів та інших ЗМІ, все це ланки одного плану; і я не здивуюся, якщо цей план задуманий не в Україні", – резюмував Володимир Кацман, закликавши громадян "задуматися над цими небезпечними планами".