Журналіст Бойко: Справа проти Медведчука провалиться з тріском

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Журналіст Володимир Бойко вважає, що справа, яку відкрили проти голови політради  партії "Опозиційна платформа — За життя" Віктора Медведчука, не будет доведено до конца. Про це він написав у своєму Telegram-каналі

"Почнемо з того, що спроби інкримінувати Медведчуку участь у поставках електроенергії в анексований Крим, переговори з представниками російської адміністрації, зустрічі з бойовиками, поїздки до Криму з порушенням встановленого порядку перетину державного кордону, захоплення нафтопродуктопроводу "Самара – Західний напрям" і т.п. лише призведуть до збільшення Європейським судом з прав людини суми відшкодування", - пише журналіст. 

Бойко нагадав, що у 2014-2015 роках, коли відбувались ці події, Медведчук не був представником влади й вся його діяльність зводилась лише до "обслуговування тодішнього президента Порошенка та виконання вказівок СБУ", спецпредставником якої він був.

"А тому будь-які претензії до Медведчука можуть з’явитись лише після того, як наберуть законної сили вироки відносно Порошенка та екс-голови СБУ Грицака, якими буде встановлено, що Медведчук був членом злочинної організації й усвідомлював, що Порошенко та Грицак скоюють державну зраду. А відправляти Порошенка та Грицака на лаву підсудних Говда не стане – Грановський не для того купив йому нинішню посаду", - пише Бойко. 

Про розумовий рівень Романа Михайловича свідчить і те, що кримінальне провадження стосовно Медведчука було зареєстровано за заявою людини, яку я недавно згадував у своїй публікації, присвяченій розкраданню майна колишньої радянської організації "Добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту".

"Це – дрібний аферист Юрій Чижмар, який донедавна перебував на утриманні Віктора Тімченка (батька Максима Тімченка, генерального директора ахметовської компанії ДТЕК), а зараз бере корм з рук колишнього народного депутата від БЮТ Кошина. Кращого заявника Говда підшукати не міг", - вважає журналіст. 

Також Володимир Бойко впевненість на адресу генпрокурора Венедіктової щодо того, що справа стосовно Медведчука з ганьбою розвалиться, а Говда буде змушений ще й доплатити за те, щоби залишитись в органах прокуратури.

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що звинувачення проти нього за низкою статей, у тому числі тяжких, Кримінального кодексу України, є необґрунтованими та бездоказовими.