Журавський щодо перенесення апеляції у справі Медведчука: Це 100% затягування справи

Доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський Фото з відкритих джерел

Перенесення розгляду апеляції, яку подали адвокати голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука про скасування продовження домашнього арешту, це затягування справи. Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" заявив доктор юридичних наук Віталій Журавський.

"100 відсоткове затягування справи, 100%. Підстав тримати Медведчука під вартою у вигляді домашнього арешту немає. Я уважно стежу за цим процесом, я не побачив жодного факту, який можна назвати фактом, його звинувачень. Це політичне переслідування, його переслідують за політичну позицію, за те, що він відстоює інший курс держави", – зазначив експерт.

Журавський підкреслив, що сьогоднішній курс держави не підтримує більше 80% українців, адже це курс на порушення суверенітету, незалежності, здачі країни іншим державам. Крім того, зазначив юрист, це курс, який не сприяє створенню нових робочих місць, підвищенню зарплат і пенсій, соціального захисту – курс, який веде до великого протистояння, яке може підірвати ситуація в країні.

"Тому вирішили відігратися на Вікторі Володимировичу, нічого вони там не доведуть, це політичний процес, і вони будуть його затягувати, як тільки можуть. Взагалі не було підстав відправляти його під домашній арешт. Чому? Він не тікає від слідства, не переслідується. Він сам з'явився в офіс генпрокурора, з'явився до суду, дає відповіді на всі питання. Він що, суспільно небезпечна людина? Ні. За ним стоїть велика фракція. Їм треба просто закошмарити одного з лідерів опозиційної партії. І якраз переслідування його почалося і ваших телеканалів, як тільки ви вийшли на першу позицію. Як тільки Соціологія показала, що ОПЗЖ на першій сходинці, почалися всі ці справи. Закінчаться вони пшиком і посадкою Зеленського. Це відбудеться", - упевнений Журавський.

Раньше Медведчук заявив, що команда, якою керує Володимир Зеленський, взяла шлях і курс на знищення однієї з гілок влади - судової. При цьому він підкреслив, що" опозиційна платформа - за життя "зробить все для того, щоб,"перше - судова влада не стала ручною в нашій країні, друге - щоб вона не потрапила під формат і зовнішнє управління".

Крім того, Медведчук вважає, що влада хоче підпорядкувати судову владу зовнішньому управлінню, тому опускається нижче плінтуса в тиску на неї.