Зеленський увів в дію санкції проти російських банків

Володимир Зеленський 

Офіс президента

Під санкції потрапили 55 банків і три людини

Президент Володимир Зеленський увів в дію рішення Ради національної безпеки й оборони про запровадження санкцій проти російських банків, що працюють в анексованому Криму та ОРДЛО. Указ №264/2021 оприлюднив Офіс президента

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 18 червня 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - йдеться в документі.

Новини за темою: РНБО оприлюднила рекомендації щодо того, як протидіяти коронавірусу "Дельта"

Відомо, що санкційного списку потрапили три особи: двоє росіян-засновників "Севастопольського морського банку" й судовий пристав так званого Управління Федеральної служби судових приставів в анексованому Криму.

Також санкції стосуються 55 банків, зокрема: "Сбербанк России", "Газпром Банк", так званий "Центральний Республіканський Банк ДНР", так званий "Державний банк ЛНР", "Севастопольський морський банк", "Банк Москви" та інші.

Новини за темою: У Раду внесли закон щодо заборони судам зупиняти санкцій РНБО

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони "Про звіт щодо результатів проведення огляду загальнодержавної системи боротьби з тероризмом".