Зеленський призначив нову голову Івано-Франківської ОДА

Світлана Онищук і Володимир Зеленський
Світлана Онищук і Володимир Зеленський Офіс президента

Напередодні її призначення погодив КМУ

Президент Володимир Зеленський призначив нову голову Івано-Франківської обласної державної адміністрації, нею стала Світлана Онищук. Про це повідомляє Офіс президента.

"Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 281/2021 про призначення головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлани Онищук, яка до цього працювала заступником голови облдержадміністрації", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, під час зустрічі в Офісі президента Володимир Зеленський вручив новій очільниці Івано-Франківської ОДА службове посвідчення та побажав успіхів на посаді.

Відомо, що Світлана Онищук народилася 1984 року в селищі Заболотів Івано-Франківської області. У 2002 році закінчила Снятинський сільськогосподарський технікум за напрямом "бухгалтерський облік", а в 2005 році – Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника за напрямом "правознавство". Здобула ступінь доктора наук з державного управління.

Новини за темою: Зеленський призначив нову голову Кіровоградської ОДА

З 2002 року Світлана Онищук працювала юридичним консультантом приватної агрофірми. Також вона проходила службу в органах внутрішніх справ у Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ.

З 2012 року працювала на різних посадах у Національному агентстві України з питань державної служби та його регіональних підрозділах. З вересня 2019 року обіймала посаду заступника голови Івано-Франківської ОДА.

Новини за темою: Мендель займе посаду позаштатного радника Єрмака, - ЗМІ

Нагадаємо, напередодні Кабінет міністрів погодив призначення Світлани Онищук на посаду голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації