Зеленський про компенсацію за "Північний потік-2": Україна в будь-якому випадку проти

Володимир Зеленський Офіс президента

За словами голови держави, як компенсацію він бачить лише припинення конфлікту, спокій та стабільність на всій території України

Президент України Володимир Зеленський виступив проти запуску газопроводу "Північний потік-2", натомість закликав до припинення збройного конфлікту на Донбасі та стабільності у країні. Про це він заявив в інтерв'ю Agence France-Presse, Reuters та Associated Press, передає пресслужба Офісу президента.

За його словами, як компенсацію за запуск російського газопроводу він бачить лише припинення конфлікту, спокій та стабільність на всій території України.

"А коли ми говоримо "стабільність" - це і геополітична стабільність, і стале припинення вогню, і контроль наших територій, і енергетична безпека", - наголосив Зеленський.

Голова держави також додав, що Україна буде "боротися, попри все, за державність і проти "Північного потоку-2", подобається це комусь із наших європейських партнерів чи ні".

Новини за темою: У МЗС України назвали умови для запуску газопроводу "Північний потік-2"

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба повідомив, що Україна готова вести переговори щодо компенсації через втрату надходжень від транзиту газу після запуску газопроводу "Північний потік-2". Водночас, він підкреслив, що країна не обов'язково погодиться з пропозиціями.