Зеленський обіцяв країну можливостей - але українці більше йому не вірять

Епоха невиконаних обіцянок. Понад два роки тому Володимир Зеленський склав присягу на вірність українському народу. Відтоді Зеленський встиг пообіцяти українцям гучні "посадки", кінець епохи бідності, а також мир, але далі слів справа не дійшла. У 2019 році тоді ще кандидат Зеленський говорив, що треба просто "припинити стріляти".

"Ми повинні зробити все, щоб припинили вмирати наші люди. Просто припинити стріляти. Наше перше завдання - припинення вогню на Донбасі. Я думаю, якщо ти хочеш зупинити війну, ти обов'язково зупиниш, я впевнений, що минула влада не хотіла це робити", - говорив Зеленський.

Схоже і сам Зеленський врегулювання конфлікту на сході України не хоче. Адже минуло два роки, а на Донбасі щодня лунають постріли.

"Ви мені довірилися, довіряйте, ніякої зради не буде і бути не може. Ми не хочемо бути на місці, ми хочемо, щоб все це закінчилося", - сказав президент.

У період з 17 по 30 травня 2021 року Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 4045 порушень режиму припинення вогню. Тільки за цей період місія підтвердила інформацію про 9 жертв серед цивільного населення, зокрема про двох загиблих. Загальна ж кількість жертв серед мирного населення з початку року становить 33 людини: 11 загиблих і 22 поранених.

У тому ж 2019-му Зеленський обіцяв поліпшити життя людей, зокрема, заявляв, що вже знизив тарифи та робитиме це і надалі.

"Ми вже знизили тарифи на 12, здається, відсотків, це мало, але це перший крок. Ціна на газ ще зменшилася на 7 відсотків, працюємо, щоб зниження було ще більшим. Ми працюємо над тим, щоб цієї зими було зниження, були зменшені платіжки на опалення. Також ми знайшли рішення, яке дозволить наступної зими зменшення тарифів майже наполовину", - обіцяв Зеленський.

Насправді тарифи за часів Зеленського зросли, в січні 2021 ціна на газ досягла майже 10 грн за кубометр! Після акції протесту по всій країні ціни знизили, але вже в червні вартість газу знову зросте! У різних постачальників вона коливається від 8 до майже 14 грн за кубометр. І це ще без урахування доставки!! Це майже вдвічі дорожче, ніж українці платили за газ в останні місяці опалювального сезону. А вже з 1 липня зросте ціна на електроенергію на 15%. Крім цього зросла вартість проїзду в громадському транспорті та подорожчали продукти. У 2019-му, коли Зеленський балотувався на пост глави держави, вся країна рясніла його плакатами про "кінець епохи бідності", який... так і не настав. Тому, у 2021 довелося виправдовуватися.

"Епоха бідності - це найскладніше. Не просто, не все залежить від мене. Епоха бідності закінчить тільки тоді, коли всі будуть платити податки", - вказував він.

Українці Зеленським розчаровані й кажуть, що він зовсім нічого не робить для поліпшення добробуту народу - пенсіонери ледь зводять кінці з кінцями, молодь не має роботи і їде на заробітки за кордон.

"Ходимо і по акціях шукаємо продукти, злидні, розруха, економіка стоїть".

"Україна на сьогодні в дуже важкому економічному становищі, у нас багато боргів, пенсіонери знедолені. Кожна людина повинна економити електроенергію, воду, газ, але не так, як у нас пенсіонери останні копійки віддають".

"Люди без шматка хліба сидять, вони цього не бачать. У нас ніхто нічого не бачить".

"Актори - вони лицедії, показують не те, що є. Отже, у нього звичка брехати з другого курсу вишу, тому що він з другого курсу вже почав активні виступи на сцені".

Під час інавгурації у 2019-му Зеленський обіцяв побудувати "країну можливостей", втім, українці більше йому не вірять.

"Протягом життя я намагався робити все, щоб українці посміхалися. Наступні 5 років я зроблю все, щоб ви не плакали", - говорив Зеленський.

"Я і не очікувала, що він виконає, він же актор, а отже – брехло".

"Це брехня, все брехня. Вибрали його, вже скільки пройшло. Нічого не роблять".