Зеленський не терпить критики: Кузьмін назвав владу антинародною і зажадав відправити її у відставку

Володимир Зеленський

Офіс президента

Зеленський спеціалізувався на гострій політичній сатирі, а зараз вона під забороною. Як приклад заборон в інтерв'ю "Першому Незалежному" народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін навів новий хіт від Володимира Бистрякова і дуету "Кролики".

За словами нардепа, ця влада не терпить критики, будь-якої протидії - ця влада антинародна. Вона по суті своїй - диктаторська.

"На що перетворилися органи державного управління? По суті - це організація, яка захопила антиконституційним шляхом владу, з метою розграбування країни. Відбувається продовження політики Порошенка, тільки руками нових облич, цих веселих клоунів, які прийшли до влади на хвилі протесту проти політики Порошенка. Саме вони пообіцяли нам прямо протилежне - ми повірили. 73% виборців, які прийшли на вибори, проголосували за цього президента, за цю владу, і виявилися обдуреними. Ми повинні вимагати від влади піти у відставку, оголосити перевибори президента, парламенту і місцевих рад. Саме в цьому ми бачимо реальний вихід з політичної кризи", - сказав він. 

Нагадаємо, відомий композитор, заслужений артист України Володимир Бистряков випустив відеокліп про хлопчика, на ім'я Боббі Грін, який відволікав публіку, поки народ обкрадали. У тексті композиції явно простежується порівняння Боббі Грін з нинішнім президентом України Володимиром Зеленським: "Радість, мир, любов і щастя він всім людям обіцяв. Лише народ йому повірив - по-іншому затанцював".