Новини » Політика Читать эту новость на русском

Загнали в ніч працювати, бо існують замовники ззовні, – Тимошенко про закон про ринок землі

Юлія Тимошенко Фото - скріншот

"Не голосуйте за цей закон – він прямо протирічить національним інтересам України!"

Справжня мета закону про відкриття земельного ринку – перетворити землю на спекулятивний товар і заробити мільярди доларів.

Про це під час третього за сьогодні позачергового засідання Верховної Ради України заявила народна депутатка України, лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

Трансляцію засідання Верховної Ради веде телеканал ZIK.

Юлія Тимошенко застерегла, що за законом про відкриття ринку землі, розгляд поправок до якого сьогодні продовжили у стінах парламенту, українські фермери землю не отримають, оскільки у законі залишилася норма про те, що нею можуть володіти іноземні банки.

Новини за темою: 575 поправок до "земельного" законопроєкту: У Раді не виключають, що розгляд затягнеться до опівночі

"Як ви думаєте, це випадково сказали і написали? Та ні, тому що справжня мета – це перетворити нашу землю зараз у спекулятивний товар і заробити мільярди доларів на нас. Але не ми їх заробимо. Це обман, тому що вже через якихось два десятки місяців повернеться той порядок, коли скуповувати землю зможуть корпорації, а наші фермери навіть не встигнуть розвернутися за ці лічені місяці. Тому це обман. І я хочу закликати всіх народних депутатів. Я знаю, що загнали сьогодні в ніч працювати, тому що існують замовники ззовні. Але всі, у кого є залишки совісті, не голосуйте за цей закон – він прямо протирічить національним інтересам України. Він прямо протирічить інтересам тих людей, які вас сюди, у парламент, направили. Нам потрібна інша модель ринку, абсолютно інший підхід до сільськогосподарської землі. І він буде після того, як ця влада піде", – заявила Юлія Тимошенко.

Як повідомляли, народні депутати України під час третього за 30 березня позачергового засідання Верховної Ради України, після розгляду кадрових питань – призначення двох міністрів – та ухвалення за основу "банківського" законопроєкту, продовжили розгляд поправок до законопроєкту про відкриття ринку землі. Депутати не виключають, що робота над поправками затягнеться після опівночі.