Юрій Бойко: Уряд зобов'язаний дати бюджетникам український газ за собівартістю

Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

ОПЗЖ вважає, що уряд зобов'язаний дати український газ на бюджетну сферу

Уряд зобов'язаний забезпечити людей і бюджетні організації вітчизняним газом за собівартістю, а не перекладати проблему підвищених тарифів на місцеві бюджети. Про це заявив Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко.

"Є питання, які задають владі у всіх регіонах України. Яким чином прожити опалювальний сезон? Яка буде ціна на газ? Яка буде ціна на електроенергію? Виразних відповідей на них в уряду немає, оскільки як такого уряду у нас немає, а є філія офісу президента. А там-абсолютно антинародна політика, абсолютно відхилення від того, що вони обіцяли, коли йшли на вибори, і замість зниження тарифів там націлені на їхнє збільшення", - заявив політик.

Він навів приклад, що вже зараз для бюджетної сфери пропонують договори, де ціна на газ становить 20-21 тисячу гривень за 1000 кубів.

"У собівартості тепла 80% - це вартість газу. Щоб опалити школи і дитсадки, місцеві органи влади повинні підписати договори на нову ціну, а далі – або піднімати тариф в три рази, або брати ці витрати на себе, на місцеві бюджети. Природно, в місцевих бюджетах таких грошей немає", - зазначив Юрій Бойко.

Співголова опозиційної партії підкреслив, що ОПЗЖ вважає, що уряд зобов'язаний дати український газ на бюджетну сферу.

"Треба дати український газ за ціною 3 тисячі гривень - це собівартість плюс податки - для людей і бюджетної сфери, щоб уникнути такого драконівського підвищення тарифів і не перекладати на місцеві бюджети вирішення цього питання", - резюмував Юрій Бойко.