Юрій Бойко: Щодня нинішня влада робить українців біднішими

Юрій Бойко Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Безсистемні дії уряду, відсутність програм розвитку економіки, захмарні тарифи та низькі соцстандарти не дозволяють розраховувати на підвищення рівня життя українців. Економічну політику влади потрібно змінювати докорінно. Про це заявив Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко, коментуючи дані соцдосліджень, згідно з якими за останні два роки фінансове становище понад 54% українських сімей погіршилося, передає пресслужба політсили.

Він підкреслив, що "епоху бідності" в Україні змінила "епоха злиднів". "Зарплати не встигають за зростанням цін і тарифів, збільшується розрив між мінімальною пенсією і реальним прожитковим мінімумом, ростуть борги із зарплат, збільшується безробіття. Але уряд цього ніби не помічає. Тож не дивно, що фінансове становище українців погіршується", – зазначив парламентарій.

За його словами, влада нічого не робить для подолання кризових явищ у вітчизняній економіці. А без цього поліпшити становище українських сімей не вийде. "Падають промисловість і сільське господарство, падає навіть будівництво, попри заявлені проєкти "Великого будівництва". При цьому ми не бачимо ніяких програм підтримки різних галузей, які могли б переломити ситуацію і забезпечити економічне зростання. Хоча чого чекати від уряду, який другий рік не в змозі запропонувати програму своєї діяльності?" – сказав Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів наголосив, що держава повинна підготувати стратегію розвитку економіки. "Вона повинна містити чіткий план зі створення робочих місць: які галузі та напрями будуть розвиватися в першу чергу, які кадри для цього потрібні, як забезпечити якісну підготовку профільних фахівців, скільки робочих місць можна створити, як підтримати вітчизняного виробника. Так діяв би будь-який адекватний уряд. Але нинішній непрофесійний Кабмін просто нездатний на такі речі. Саме тому він має бути відправлений у відставку – досить нищити країну!" – резюмував Юрій Бойко.