Євродепутат: Україні доводиться змиритися, що країною керують США

Максиміліан Кра Фото з відкритих джерел

Україні доводиться змиритися з тією обставиною, що нею керують США. Про це заявив депутат Європейського парламенту Максиміліан Кра.

"Перша модель – США диктує правила, а кожна країна світу має їх прийняти. Інша модель – багатополярна, є азіати (Китай), росіяни (Росія), африканці (Африка), мусульмани (мусульманські країни), американці (США). Кожен із регіонів має власні правила, джерелом яких є традиції та влада. Американці хочуть – інколи цілком неприкрито – продемонструвати, що вони можуть встановити правила тут, по сусідству з Росією. Ось чому їм потрібна Україна. Бо Україна зараз – це американський танк, американська фортеця, мета якої – завадити росіянам організувати життя на своїй території відповідно до їх власних політичних уявлень", - зазначив Кра.

За словами євродепутата, саме тому Україні надається військова допомога в такому розмірі. 

"Ось чому вам дають стільки військової допомоги, ось чому так багато військових радників, ось чому так часто політики із Вашингтона телефонують в Київ. В той же час, ось чому Хантер Байден кожного року задурно отримує 300 тисяч доларів від вашої країни. У вас є вибір – троянський кінь або лев, але з іншого боку, вам доводиться за все платити. Він (Хантер Байден) ніколи раніше не бував в Україні, не має жодного досвіду в газовій промисловості. Єдине – він син особи, яка була відповідальна за американську політику щодо України. Це така корупція, що далі вже нікуди. Проблема в тому, що ви отримуєте статус певної колонії великого американського перця. Як ви кажете – ми найбільший партнер США. І тому тут вам доводиться приймати те, що вони керують вашою країною, а не ви самі", - підкреслив євродепутат.