Євродепутат про тиск на опозицію: Ми бачимо збільшення репресій проти тих, чия думка відрізняється від думки влади

Максиміліан Кра Фото з відкритих джерел

В Україні відбувається збільшення репресії проти тих, чия думка відрізняється від думки влади про це заявив в ефірі "Першого Незалежного" євродепутат Максиміліан Кра, коментуючи рішення Печерського суду Києва відправити під домашній арешт голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народний депутат Віктора Медведчука.

"Ми можемо бачити сходи, які йдуть у неправильному напрямку. Перше, це тиск на ваш канал, друге, це тиск на російську мову…і останній крок, це те що опозиційний лідер переслідується і його хочуть очевидно посадити у в’язницю. Крок за кроком, ми бачимо зростання тиску і репресій проти тих, у кого є інша ідея про Україну, що є відмінною від тої, що має уряд", – зазначив він.

Кра закликав усіх в Україні відкрити очі на цей процес репресій у країні.

"Україна йде у напрямку, що має стурбувати усіх, навіть тих, кому не подобається Віктор. Вони мають сказати: "Можливо мені не подобається Віктор Медведчук, але я б приклав багато зусиль, аби дозволити йому робити те, що від нього очікують люди." Я можу тільки закликати усіх у країні дивитися на те, що відбувається і відкрити очі на цей процес репресій і сказати: "Можливо зараз це Віктор, а наступним будете ви, якщо ви не на боці цього уряду." Я людина з зовні, але тим, хто всередині, я кажу: "Прокиньтеся! Це ваша країна, не дозволяйте їй іти у напрямку цих репресій і політичної несправедливості", – зазначив євродепутат.

Нагадаємо, 13 травня, відбулося засідання Печерського райсуду, де розглядається справа голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука. Суд відправив політика під цілодобовий домашній арешт до 9 липня 2021 року.

Раніше адвокати Віктора Медведчука заявили, що дії Генеральної прокуратури та її голови Ірини Венедіктової щодо голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука незаконні. 

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади ‒ відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією розкриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.