Яценюк допустив, що Медведчук виграє в ЄСПЛ справу проти незаконних дій влади Зеленського

Фото з відкритих джерел

Народний депутат Віктор Медведчук може виграти в ЄСПЛ справу, в якій він оскаржив незаконні дії української влади. Про це заявив колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в ефірі програми "Велика п'ятниця" на телеканалі "Україна 24".

Крім цього він порадив гаранту не підміняти державні інститути рішеннями одного органу.

"Що я хочу передати Володимиру Зеленському? Не можна підміняти державні інститути рішеннями одного органу, навіть який прописаний в Конституції, але не має повноважень", - сказав він.

За його словами, зараз потрібно провести судову реформу, щоб злочинців можна було законним способом притягнути до відповідальності.

"Якщо юридичні тонкощі стануть предметом розгляду, наприклад, в ЄСПЛ, уявіть собі, що якийсь Медведчук виграє цей суд, тому що не була дотримана законна процедура. Це буде російський виграш, удар по Україні", - підкреслив експрем'єр.

Нагадаємо, Віктор Медведчук оскаржив до ЄСПЛ незаконні дії української влади.

Він звинуватив діючий режим у політичній мотивації його кримінального переслідування, у грубому порушенні права на справедливий суд, а також у порушенні права на свободу та особисту недоторканність.

Раніше повідомлялося, що Рада національної безпеки і оборони (РНБО) України не має наміру з'ясовувати механізм продажу комерційних прав на показ серіалу "100 000 хвилин разом" студії "Квартал 95" російському телеканалу "СТС" в обхід діючих економічних санкцій.