Якщо українська влада заграється в популізм, вона погубить державу, – Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", народний депутат Віктор Медведчук 112.ua

Відповіддю на ті виклики, про які йдеться в статті президента РФ Володимира Путіна, повинна бути не безпідставна критика, що звучить зараз з вуст українських політиків і експертів, відповіддю повинні стати політичні процеси, які допомогли б побудувати в Україні не моноетнічну, а правову державу і підняти економіку.

Про це заявив народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук, коментуючи статтю російського лідера "Про історичну єдність росіян і українців".

"Ми, громадяни України, повинні запустити політичний процес будівництва правової держави. При цьому це має бути саме вітчизняний внутрішній процес, з політичними дискусіями, широким спектром думок. Українці повинні стати суб'єктами у формуванні своїх прав і свобод і перестати бути піддослідними кроликами для іноземних радників", ‒ підкреслив Медведчук.

Також, на думку парламентарія, необхідно запобігти поглинанню України іншими країнами.

"А це неможливо із сьогоднішніми примітивними підходами до політики, економіки, управління. Все потрібно міняти, ставити на професійні рейки. І ніяка допомога з боку не допоможе нам, оскільки треба вчитися жити своїм розумом, а не слідувати інструкціям із боку. Знайдемо своє місце у сучасній історії – буде держава Україна, заграємося в популізм, підемо по легкій, але невірній дорозі ‒ погубимо свою державу", ‒ констатував Медведчук.

Крім того, політик упевнений, що без ефективного управління економікою ситуація в країні не зрушиться з мертвої точки.

"Скільки б прапорів ми не вивішували, скільки б не співали гімнів, бути чи не бути Україні ‒ вирішує економіка... ми повинні запустити політичний процес ефективного управління економікою, соціальною сферою, державою. Це питання української незалежності та державного суверенітету. Нинішня влада виявилася безпорадною в тарифній та соціальній політиці, вакцинації населення та оборонній стратегії. А основа фіаско – в повному нерозумінні економічних і соціальних процесів в країні", ‒ підкреслив Віктор Медведчук.