"Ви затикаєте мені рот. Це свобода думки по-американськи?" Путін розкритикував журналіста NBC

Інтерв'ю Володимира Путіна журналісту NBC Сайт Кремля

Президент Росії Володимир Путін в ході інтерв'ю американському телеканалу NBC заявив, що журналіст Кір Сіммонс перебиває його і не дає сказати, якщо відповіді лідера РФ не подобаються.

Розшифровку інтерв'ю Путіна американському каналу оприлюднили на сайті Кремля в понеділок, 14 червня.

Під час бесіди мова, зокрема, зайшла про те, що в Росії деяким представникам опозиції та журналістам присвоюють статус іноземних агентів. Своєю чергою Путін нагадав, що закон про іноземних агентів був прийнятий в США ще у 30-ті роки, він набагато жорсткіший, ніж у Росії.

"Але, пане президенте, просто в Америці ми називаємо те, що Ви зараз робите, "а самі ви що, на себе подивіться" - ось так кажуть в Америці. Пряме питання поставлю, відверте", - сказав журналіст NBC.

Після цього Путін заявив, що Кір Сіммонс його перебиває і не дає висловити свою думку до кінця.

"Дайте мені відповісти, ви ж мені поставили запитання. Вам не подобається моя відповідь, і ви мене відразу перериваєте. Це некоректно", - сказав президент РФ.

Далі журналіст ставив навідні запитання, після чого Путін заявив, що журналіст затикає йому рот.

"Ні. Якщо ви наберетеся терпіння і дасте мені сказати до кінця те, що я хочу сказати, Вам все стане ясно. Але Вам не подобається моя відповідь, ви не хочете, щоб мою відповідь чули ваші глядачі, ось в чому проблема. Ви затикаєте мені рот. Хіба це свобода вираження власної думки? Чи це свобода вираження власної думки по-американськи?" - сказав президент Росії.

Нагадаємо, вперше за три роки Путін дав інтерв'ю американському телеканалу. У ньому російський президент розповів про Black Lives Matter, заявив про стягування українських військ до Донбасу. Також Путін назвав вимоги для свого наступника, поговоривши про НАТО і про російського опозиціонера Олексія Навального.

Крім того, в цьому інтерв'ю російський президент сказав, що США не перестануть втручатися у внутрішні процеси інших країн.