Волошин: Висловлювання Потураєва про розстріли буде доведено до відома ПАРЄ, Європарламенту та посольств країн-партнерів

Олег Волошин Фото: Пресс-служба "Оппозиционной платформы - За жизнь"

Висловлювання нардепа від "Слуги народу" Микити Потураєва про розстріли фракції ОПЗЖ за кілька годин буде доведено до відома ПАРЄ, Європарламенту посольств країн-партнерів. Про це заявив народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Олег Волошин, передає "Перший Незалежний".

"Цю історію протягом годин буквально буде доведено до відома всіх ключових посольств країн-партнерів, а також до ПА Ради Європи, Європейського парламенту…. В Європі постійно шукають "хейтспіч" - мову ненависті. Так от ось це (про Потураєва) мова ненависті, яку не можливо уявити у жодному європейському парламенті. Тим більше з вуст голови одного із комітетів, причому одного з найбільш важливих", - зазначив Волошин.

Він додав, що "суспільство просто зникає, коли люди перестають бути людьми, в першу чергу, один з одним, а стають політичними бійцями".

"Особливо, знаєте, прикро, коли дійсно людину знаєш дуже давно… Я точно пам'ятаю, як ми співпрацювали дотично з паном Микитою (Потураєвим, - ред.) у передвиборчому штабі Тігіпка. Я ніколи б не міг очікувати, що ми отримаємо саме з його вуст, людини дуже справді розумної, такі заклики", - підкреслив парламентар.

Нагадаємо, під час засідання Верховної Ради в четвер, 17 червня, просто біля трибуни сталася бійка після того, як нардеп від "Слуги народу" Микита Потураєв заявив, що епоха бідності закінчиться, "коли розстріляють ОПЗЖ". Голова Верховної Ради Дмитро Разумков оголосив перерву.

"Опозиційна платформа - За життя" збирається подати заяву про порушення кримінальної справи за заклики до масових вбивств проти нардепа від "Слуги народу" Микити Потураєва. Також ми писали, що ОПЗЖ оголосила бойкот роботи гуманітарного Комітету, доки його очолює Потураєв.

Нардеп Микита Потураєв вже вибачився за своє висловлювання та заявив, що у нього зашкалюють емоції.