Волошин про роботу "слуг народу": Вчора незрозуміло хто були, а сьогодні дорвалися до великих грошей

Олег Волошин
ОПЗЖ

Ще вчора "слуги народу" були незрозуміло ким, а сьогодні дорвалися до великих грошей і зовсім вже совість втратили. Про це в сесійній залі парламенту заявив народний депутат від Партії "Опозиційна платформа - За життя" Олег Волошин.

"Ну що це відбувається, це просто якийсь бенкет під час чуми. Бігають з букетами, вартість яких, під камерами, під фотоапаратами, на очах у всієї країни, вартість яких вище, ніж зарплата у санітарки сьогодні в лікарні. Майте совість, відвезіть їх на кладовище, де сьогодні черга з катафалків стоїть, за повідомленням вашого ж колеги", - заявив Волошин.

Також він додав: "Зовсім вже совість втратили. І куди органи по боротьбі з корупцією дивляться. Постійно свято, букети вони тягають.

Люди вже не знають, на що їсти, на що оплачувати комунальні послуги, а у них тут свято зелененьке. Тому що вчора незрозуміло хто були, а сьогодні дорвалися до великих грошей", - підкреслив парламентарій.

Нагадаємо, раніше народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Олег Волошин висловив думку, що переслідуючи Віктора Медведчука, президент Зеленський просто намагається відвернути увагу від офшорного скандалу.