Влада має всі важелі регулювання ціни на газ, але робить винним "Нафтогаз", – експерт

Юрій Дудкін

Фото з відкритих джерел

За його словами, держава винна в тому, що українці сьогодні не можуть оплатити комунальні платежі

Влада України має всі важелі для того, щоб врегулювати ціни на енергоносії, зокрема має ціле Міністерство енергетики, проте перекидає свою відповідальність на "Нафтогаз". Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив політичний і воєнний експерт Юрій Дудкін.

"На сьогодні у нас керівництво країни говорить – "це проблема  "Нафтогазу", це вони цим займаються. Ми тут взагалі ні при чому, ми такі сірі, біленькі красиві, пухнасті мишки. Ось це вони негідники. Ми готові, ми вас любимо, дорогі наші виборці. Ми для вас все, що хочете, але ось "Нафтогаз". Ця ж Верховна влада має всі важелі для того, щоб врегулювати ціни на енергоносії. У нас є ціле Міністерство енергетики. Я до 2004 року не чув взагалі про "Нафтогаз". Після 2004 року почалися якісь бурління з цією компанією, ось із цими схемами всілякими. Держава винна в тому, що українці сьогодні не можуть оплатити комунальні платежі", – сказав він.

Новини за темою: Влада "нагріває руки" на ринку газу: Експерт пояснила принцип

Як повідомлялося раніше, газопостачальна компанія "Нафтогаз України" встановила тариф на газ для своїх клієнтів у вересні на рівні 12 гривень за кубометр. Ціна на 22 копійки вища, ніж у серпні.