Віктор Медведчук своїми діями довів ефективність у вирішенні найскладніших ситуацій, - Ілля Кива

кива вшанування_1
112ua.tv

Включення до Тристоронньої контактної групи з врегулювання конфлікту на Донбасі голови Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука може стати реальним шансом вирішення цієї ситуації та повернення всіх полонених додому. Про це заявив журналістам народний депутат фракції "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива.

"Віктор Медведчук зрозумілий мешканцям Донбасу, він людина слова, йому довіряють, а отже – дадуть можливість вирішити питання, яке стосується кожного з нас, – зупинити цю ситуацію, яка нищить нашу країну останні 7 років. ОПУ слід переступити через свою гординю. Лист від мешканців Донбасу та можливості Віктора Медведчука можуть стати початком врегулювання конфлікту", - сказав він.

Ілля Кива наголосив, що Віктор Медведчук своїми діями довів ефективність у врегулюванні начебто нерозв'язних ситуацій.

"Хочу нагадати чинній владі та президенту Зеленському, що сотні людей повернулися додому із застінок, як з одного боку, так і з іншого. Я говорю про українців, про тих, хто сидить на умовах, які складно назвати людськими. Ці люди повернулися завдяки позиції, можливостям, здатності домовлятися Віктора Медведчука", - зазначив нардеп.

При цьому він додав: "Це збереже життя та дасть надію матерям побачити своїх дітей живими та здоровими. Ми одна сім'я, в якій, на жаль, не з нашої волі стався розкол, що підживлюється ззовні. У нас сіють ненависть, примушують одне одного до ненависті, нас змусили стріляти одне в одного. Але близький той час, коли цей конфлікт буде закінчено", - підсумував Ілля Кива.