Відключити РФ від міжнародної платіжної системи: Кравчук назвав план "Б" щодо Донбасу

Голова делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Глава делегації України в ТКГ не виключає введення нових санкцій проти Росії

Україна запропонує Заходу від'єднати Росію від міжнародної платіжної системи, якщо в переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі не буде зрушень. Про це повідомив глава української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук в ефірі телеканалу "Україна 24"

"Якщо до кінця року... цього не відбудеться (зрушення в переговорах по Донбасі - ред.), то, я думаю, початок нового року буде початком нового стандарту нашого розуміння ситуації, наших пошуків нових впливів і наших пропозицій щодо тиску на агресора... Це можуть бути санкції, які мають назву міжнародна платіжна система. Ми будемо цього просити і вимагати", - заявив Кравчук. 

Новини за темою: Кравчук назвав умову для нормандської зустрічі

Водночас очільник української делегації висловив сподівання на дипломатичне врегулювання ситуації, тому що війна не є "філософією демократичної країни". 

"Якщо Росія не хоче домовитися в дипломатичний, політичний спосіб, ми маємо зробити все, щоб її змусили зупинити агресію і відновити територіальну цілісність України через тиск світової спільноти та України. А форми тиску ми знайдемо", – запевнив він. 

Нагадаємо, нещодавно Леонід Кравчук заявив, що "План спільних дій" щодо врегулювання конфлікту на Донбасі може стати передумовою для зустрічі президента України Володимира Зеленського та президента Росії Володимира Путіна.