Вадим Рабінович: Європа повинна допомогти Україні позбутися фашизму, що відроджується!

Фото з відкритих джерел

22 червня 2021 року – річниця нападу нацистської Німеччини на Радянський Союз. Хто б міг подумати, що через 80 років вже в мирній Європі знову буде підніматися питання відродження фашизму.

У понеділок, 21 червня, в Сенаті Франції пройшли слухання, на яких французькі та українські політики обговорювали питання відроджуваного фашизму в Україні – в країні, яка перемогла його у Великій Вітчизняній війні! 

Народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович розповів французьким колегам, що сьогодні відбувається в Україні: які акції проводяться радикальними націоналістами; як перевидають мемуари, героїзують і відкривають меморіальні дошки та пам'ятники учасникам масових вбивць мирного населення різних країн ветеранам дивізії СС "Галичина", з якими державними почестями їх ховають.

"У Сенаті Франції пройшли слухання українського питання, на яких я поділився з французькими колегами своєю точкою зору (в першу чергу людської) на те, що в Україні відбувається сьогодні та що буде завтра, якщо політика влади залишиться колишньою. Я показав фотографії Бабиного Яру, де загинули сотні тисяч людей і де досі немає меморіального комплексу, який влада обіцяла побудувати, а мінори щодня відмивають, на жаль, від фашистських свастик. Я показав їм і кадри з вшануванням есесівців, які вбивали мирних людей під час Великої Вітчизняної війни. У нас, через 80 років, ставлять пам'ятники вбивцям і зносять монументи воїнам-визволителям! Я запитав у французів: як Ви б поставилися до цього? Від почутого у них округлилися здивовані очі", – розповів політик. 

"Я хочу, щоб наші європейські партнери знали правду і допомогли нашій владі, якщо вона дійсно прагне до Європи, позбутися цього кошмару відроджується фашизму. Ми просто зобов'язані говорити про це і не опускати руки в боротьбі з фашизмом!" – підкреслив він.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" вважає, що в Сенаті Франції проведена "велика і правильна робота". 

"Ми – депутати фракції ОПЗЖ – в шоці від того, що відбувається в останні тижні в Україні, і те, що ми робимо – це велика і правильна робота. Її мета – донести до світу головне розуміння: якщо спроби відродити фашизм не припинити на корені, то він обов'язково пустить своє коріння! Я хочу, щоб наші європейські партнери знали правду і допомогли нашій владі, якщо вона дійсно прагне до Європи, позбутися цього кошмару відроджується фашизму. Ми просто зобов'язані говорити про це і не опускати руки в боротьбі з фашизмом!" – резюмував Вадим Рабінович.