Вадим Рабінович: Я радий, що сам Данілов рекламує мій Telegram-канал

Вадим Рабінович Україна24

Telegram-канал народного депутата України, співголови політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадима Рабіновича рішенням Ради національної безпеки і оборони названо найбільш небезпечним для країни.

Про це повідомив сам політик в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24", уточнивши, що цей список був оприлюднений особисто секретарем РНБО Олексієм Даніловим.

"Я хочу себе привітати: секретар РНБО Данілов зачитав список із 10-ти Telegram-каналів, які, на його думку, є найбільш небезпечними для країни. У цей список потрапив і особисто мій TG-канал", – повідомив Вадим Рабінович, назвавши таке рішення "оригінальним".

"Це, звичайно, оригінально, і я радий, що він (Данілов, – ред.) мене рекламує. Але, мені здається, вони (влада, – ред.) люди дуже дивні..." – зауважив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

Політик зізнався, що не розуміє, хто наділив секретаря РНБО правом визначати, хто "дружній" чи "не дружній" до влади.

"Я взагалі не розумію, як секретар РНБО може визначати дружні чи недружні Telegram-канали. Телеканали закрили, інтернет-ЗМІ закрили, все закрили... так давайте тоді всю країну перефарбуємо в зелений колір і будемо у них по ниточці ходити!" – з іронією запропонував Вадим Рабінович.