Вадим Рабінович: Влада ставить над нами якийсь диявольський експеримент! Настав час об'єднуватися і рятувати країну!

Вадим Рабінович
Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Нинішня влада ставить над країною якийсь неймовірний, диявольський експеримент – Україна стоїть на порозі загальнонаціональної катастрофи.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в ефірі програми "Ток-шоу №1 з Василем Головановим" на телеканалі "Україна 24".

"Ці "слуги" продали народ, продали країну і відмовилися від усіх своїх передвиборчих обіцянок, повіривши яким люди віддавали за них свої голоси. І це призвело до того, що Україна стоїть на порозі загальнонаціональної катастрофи за цілою низкою напрямків", – підкреслив політик.

Перше, на що він звернув увагу, так це на меморандум, підписаний з Міжнародним валютним фондом.

"Підписаний меморандум – це документ про остаточне закабалення України, українців просто взяли й "здали в ломбард". Простіше кажучи, МВФ буде призначати керівництво в прокуратурі, наглядових радах, банках..." – заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

Другий важливий момент, на який звернув увагу політик, – це підняття тарифів, схарактеризувавши рішення влади як "прояв ставлення рабовласників до рабів".

"У МВФ кажуть: "У Німеччині тарифи вищі...". Але у них і зарплата вимірюється тисячами євро, а у нас сотнями!" – нагадав Вадим Рабінович.

Але і це не все, констатував народний депутат, і нагадав недавню заяву Європейського комісара про те, що між владою України та ЄС досягнуто домовленість про виділення Україні 1,2 млрд дол.

"Натомість ми – Україна – відкриємо свій кордон і заселимо країну мігрантами із Сирії та Афганістану. Це що взагалі таке?!" – обурився Вадим Рабінович.

У зв'язку з цим політик повідомив, що на черговому засіданні Погоджувальної ради голів фракцій він буде звертатися до всіх керівників фракцій із закликом вимагати від влади виступити з доповіддю та розповісти, "що вона там придумала, за що продала країну, а також вимагати поставити під контроль Верховної Ради все, про що і з ким влада домовляється".

"Наступний сесійний тиждень має розпочатися саме з цього! Людям жити нема за що, а вони ще іммігрантів сюди завозять, будують табори для біженців і посібники роздають такі, що будь-який український інженер буде заздрити. Я хочу нагадати колегам: нас обрав народ, і ми повинні захищати інтереси народу, попри монобільшість!" – підкреслив Вадим Рабінович.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" не розуміє, як таке може бути, що в парламентсько-президентській республіці народні депутати не знають, який меморандум влада підписала з МВФ, на яких підставах і яких мігрантів пускатимуть в країну.

"Чому влада дезінформує суспільство з кожного питання? Міністр каже: завтра – війна, а начальник штабу це заперечує. Потім глава розвідки каже: "Буде!..", і тут же президент каже: "Не буде!.." ... Як таке може бути, що міністр говорить одне, а начальник Генштабу – інше. Хтось із них точно повинен піти у відставку!" – упевнений Вадим Рабінович.

Політик вважає: все, що відбувається сьогодні в Україні, – "це просто "диявольський експеримент" зі знищення України та її народу".

"Проблеми почалися тоді, коли ми всі вирішили, що літаком може керувати будь-який охочий... у нас на кожному високому посту сидить кум, який раніше людей добре стриг, класно феном волосся укладав, ну або стриг собаку. Але ж так не можна!.." – обурився політик.

"Країну знищують некомпетентні люди, і ми повинні мовчати? Ні, не повинні! Ми повинні діяти – настав час об'єднуватися і рятувати країну!" – резюмував Вадим Рабінович.