Вадим Рабінович: Влада намагається очолити корупцію. Вибори допоможуть це виправити

Вадим Рабінович Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Всі без винятку влади в Україні боролися з корупцією, але жодна з них не запобігла хабарництву. Навпаки, кожна гілка влади намагається його очолити.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович в прямому ефірі ток-шоу "Народ проти" на телеканалі "Україна 24".

"Скільки себе пам'ятаю, стільки в Україні й борються з корупцією: Кучма, Лазаренко, Тимошенко, Порошенко. Ось і нинішня влада проводить антикорупційні форуми. Але ніхто з усіх перерахованих не запобігає хабарництву, а лише очолює його!" – звернув увагу політик.

Народний депутат зізнався, що сидячи в студії, "із задоволенням спостерігав, як представники цієї та попередньої влади "викривали" один одного".

"Так ось хочу сказати і першим, і другим: корупцію можна відчути вдома, в холодильнику. А боротьба з корупцією може здійснюватися тільки двома методами: за допомогою закону і силою. Якщо РНБО поза рамками закону намагається боротися з корупцією, то це не антикорупційна діяльність, а інший вид злочинної діяльності. Якщо у нас після введення санкцій проти когось зменшилися доходи бюджету, то це не боротьба з корупцією, а казна-що. Не можна оголосити людину корупціонером або олігархом тільки тому, що ти сидиш в незаконному консультативному органі", – підкреслив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

Втім, ситуацію виправити можна, зауважив народний депутат.

"Я вважаю, що це можна виправити: підімо на вибори та виберемо інших політиків. І тоді ми викорінимо корупцію!" – запропонував Вадим Рабінович.