Вадим Рабінович: На посаді генпрокурора я за три дні розповім, у кого де офшори

Вадим Рабінович. Фото: politeka.net

У політичній партії "Опозиційна платформа – За життя" обговорюється питання про те, хто і яку позицію займе у владі після перемоги політичної сили на виборах.

Про це розповів народний депутат України, співголова партії ОПЗЖ Вадим Рабінович в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24", і озвучив те, на яку посаду претендує особисто він.

"Відкрию секрет: ми в партії обговорюємо, хто і яку позицію у владі займе, коли ми переможемо на виборах. Я як співголова ОПЗЖ сказав, що хотів би займати посаду Генерального прокурора України... Народ – за... Ми прийдемо до влади, і побачите, як все чудово складеться і чим це закінчиться!.." – заявив політик.

На питання, чи знає вже Вадим Рабінович, кого призначить собі в помічники, народний депутат запропонував не поспішати: "Давайте я спочатку стану генпрокурором, а потім подумаю, хто буде моїм помічником!"

Разом з тим співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" закликав не чекати чергових або позачергових виборів, а вже зараз "починати боротися із системою корупції, а не "людина з людиною", і контролювати цей процес влади повинна якраз опозиція.

"Я взагалі вважаю, що опозиція повинна контролювати силовий блок. Це необхідно з низки причин, в тому числі для того, щоб стежити за владою і її бажанням красти", – підкреслив Вадим Рабінович.

А поки ж, продовжив політик, сьогодні опозиція в Україні – це "безправна істота".

"Якщо хто ще не знає, в цьому скликанні Верховної Ради опозиційний народний депутат ніби як особа і уповноважена, але насправді він "абсолютно безправна істота". Ми приходимо до парламенту, голосуємо, але як би ми руку не піднімали, нас монобільшість не чує і не бачить. Чому так відбувається? Та тому, що мета у монобільшості одна – прийняти такі закони, які відберуть і відіжмуть в українців останнє. Тому я вважаю, що нинішній опозиції взагалі не треба платити зарплату", – заявив співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

Вадим Рабінович упевнений, що цю ситуацію нічого не змінить, навіть новий закон про опозицію.

"Людей мало цікавить, хто опозиція, а хто не опозиція. Тому потрібно чинити так: якщо до влади прийшла "жовта" партія, тоді прем'єр-міністр – від влади, ключові міністри – теж від влади, весь економічний блок – теж йде владі, тому що цій "жовтій" партії народ дав мандат довіри. Але тоді силовий блок йде опозиції, і не потрібно буде владі боротися з корупцією – це на відмінно зробить опозиція. І якщо, припустимо, я став генеральним прокурором, то, будьте впевнені, вже через три дні у всіх газетах напишуть, хто і в який офшор скільки перевів, оскільки опозиція з владою ніколи не домовляться", – резюмував Вадим Рабінович.