В Україні протягом дев’яти місяців кількість ДТП збільшилася на 15%

ДТП_1
Фото з відкритих джерел

Згідно з даними МВС, за рік роботи системи автоматичної фото- й відеофіксації порушень правил дорожнього руху кількість ДТП на дорогах не тільки не зменшилася, а й зросла на 15,5%, пише Ірина Шостак для 112ua.tv, посилаючись на дані Нацполіції.

"Коли 1 червня минулого року було впроваджено автоматичну фото- й відеофіксацію порушень ПДР, то протягом першої доби запуску системи було зафіксовано понад 57 тис. правопорушень. За рік кількість фіксації порушень скоротилася до 7 тис. на добу. При цьому кількість ДТП упродовж дев’яти місяців 2021 року значно зросла", - пише автор матеріалу.

ДТП_2
Фото з відкритих джерел

Автор матеріалу зазначає: стаціонарних камер, які фіксують порушення швидкісного режиму, мало, їхнє розташування водії вивчили, і порушень в цих точках доріг дійсно стало менше. Але ось кількість ДТП не зменшується. При цьому депутати пропонують Раді збільшити штрафи за порушення ПДР.

Нагадаємо, у Верховній Раді пропонують посилити відповідальність за перевищення швидкості в населених пунктах. Відповідний законопроєкт № 6214 зареєструвала в парламенті низка нардепів від "Слуги народу".

Детальніше про те, чому нові штрафи для водіїв та позбавлення прав не допоможуть боротися з порушеннями ПДР, читайте в матеріалі "Депутати пропонують різко збільшити штрафи за порушення ПДР і відбирати права. Чому це не допоможе в боротьбі зі смертністю на дорогах".