В Офісі президента закінчився "креатив", а доказів як не було, так і немає – Зубченко про чергове перенесення суду у справі Медведчука

Голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук під час брифінгу 20.07.21 112ua.tv
Офіс президента змушений переносити судові засідання у справі голови політради "Опозиційної платформи – За життя" Віктора Медведчука, тому що немає законного приводу продовжувати домашній арешт для опозиційного політика.

Про це написав у своїй статті політичний оглядач Олександр Зубченко.

Зубченко впевнений, що невипадково Надзвичайний і Повноважний посол КНР написав листа Віктору Медведчуку саме напередодні судового засідання.

"Посол Піднебесної написав відкритого листа Віктору Медведчуку, в якому подякував голові політради ОПЗЖ за неоціненний внесок, який він зробив у розвиток двосторонніх українсько-китайських відносин. Показово, що посол Китаю буквально розсипався в компліментах Медведчуку", – звернув увагу журналіст.

"Вельми примітно, що лист посла Китаю одному з лідерів "Опозиційної платформи – За життя" з'явився буквально напередодні розгляду Київським апеляційним судом зміни запобіжного заходу Віктору Медведчуку. Випадковість? Збіг? Не думаю", – зауважив журналіст.

Зубченко пояснив, що підстав для пролонгації домашнього арешту для Медведчука не існує, тому Офісу президента доводиться тягнути час і переносити судові засідання.