Уряд призначив главу "Укравтодору": Що про нього відомо

Фото з відкритих джерел

Новим очільником відомства став Євген Кузькін

Кабінет Міністрів звільнив Євгена Кузькіна з посади першого заступника голови Державного агентства автомобільних доріг ("Укравтодор") та призначив його головою цього відомства. Відповідне розпорядження № 1079-р опубліковане на "Урядовому порталі".

При цьому додається, що уряд звільнив із посади заступника міністра економіки Сергія Теленика та Єгора Прокопчука з посади голови Державної служби з безпеки на транспорті.

Зазначимо, що новий очільник "Укравтодору" Євген Кузькін отримав освіту у Харківському інженерно-економічному інституті (1981) та Харківському регіональному інституті державного управління Української Академії державного управління при Президентові України (2002). Є доктором економічних наук, має почесне звання "Заслужений економіст України".

Загальний стаж його роботи понад 39 років. Стаж державної служби – понад 32 роки.

Впродовж кар’єри Кузькін працював на експертних і керівних посадах у Фінансовому управлінні Харківської ОДА, Державній податковій інспекції у Харківській області, у 2010-2011 рр. обіймав посаду заступника Міністра фінансів України, очолював Департамент місцевих бюджетів Міністерства фінансів України та Департамент планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності "Укравтодору".

З 19 червня 2020 року був призначений першим заступником Голови Державного агентства автомобільних доріг України.

Новини за темою: Суд у Польщі вирішив не продовжувати арешт ексголови "Укравтодору"

До слова, раніше в "Укравтодорі" спростували інформацію, що низка доріг, оновлених і побудованих у рамках "Великого будівництва", невдовзі стане платною