Уряд виступив за запровадження санкції проти осіб, які виправдовували агресію РФ

Фото з відкритих джерел

Санкції пропонується застосувати строком на 3 роки

Кабінет міністрів України пропонує Раді національної безпеки та оборони ввести санкції проти шести фізичних та 10 юридичних осіб з різних країн, причетних до поширення продукції та інформаційного контенту з виправданням збройної агресії Росії та пропаганди діяльності окупаційних адміністрацій РФ. Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Згідно з повідомленням, санкції пропонується застосувати строком на 3 роки до фізичних та юридичних осіб, зареєстрованих у восьми країнах.

Запропонований пакет санкцій до зазначених осіб передбачає:

  • блокування користування майном на території нашої держави,
  • унеможливлює здійснення транзиту ресурсів, польотів та перевезень територією України,
  • унеможливлює виведення капіталів за межі території України,
  • зупинить виконання економічних та фінансових зобов’язань,
  • припинить надання телекомунікаційних послуг і заблокує можливість використання телекомунікаційних мереж загального користування,
  • унеможливить передання технологій, прав на об’єкти права інтелектуальної власності, використання відповідних інтернет-ресурсів на території України.

Зазначається, що це рішення спрямоване на захист національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України.

Проти кого саме планують ввести санкції, не повідомляється.

Новини за темою: У ЄС пояснили рішення суду щодо зняття санкцій проти Януковича та його сина

Раніше повідомлялося, президент Володимир Зеленський наголошує на необхідності продовження санкцій проти Російської Федерації та вважає за необхідне вибудувати новий формат санкційної політики.