Українська делегація в ТКГ висловила протест через указ Путіна про товари з ОРДЛО

Фото з відкритих джерел

У ТКГ наголосили, що такі кроки з боку Росії - це втручання у внутрішні справи України

Українська делегація в Тристоронній контактній групі висловила протест через указ президента Російської Федерації Володимира Путіна про допуск на російський ринок товарів з ОРДЛО. Про це повідомляє пресслужба української делегації в ТКГ.

Як зазначається, такі дії Росії суперечать Мінським угодам і домовленостям лідерів "нормандської четвірки".

"Українська делегація заявила протест проти підписання 15 листопада 2021 року президентом РФ указу, що передбачає визнання Російською Федерацією так званих сертифікатів за походженням товарів, що видаються на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у ТКГ наголосили, що такі кроки з боку Росії - це втручання у внутрішні справи України.

Новини за темою: ЄС засудив указ Путіна про спрощений допуск товарів з ОРДЛО в Росію

Згідно з повідомленням, 15 листопада президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про надання гуманітарної підтримки населенню окремих районів Донецької та Луганської областей України. Зокрема, будь-яке підприємство з окупованого Донбасу може подати заявку на участь у держзакупівлях РФ.

Своєю чергою, українське Міністерство закордонних справ заявило, що указ російського лідера про спрощення потрапляння товарів з непідконтрольної частини Донбасу на російський ринок грубим втручанням у справи України, тому російському МЗС було спрямовано ноту протесту.