Україна зобов’язалася у Меморандумі з МВФ вакцинувати 17 мільйонів громадян до кінця 2021 року

Вакцинація_1
Фото з відкритих джерел

Кількість закупленої вакцини достатньо

Україна зобов’язалася у Меморандумі з МВФ вакцинувати 17 мільйонів громадян до кінця 2021 року. Про це йдеться у тексті Меморандуму на сайті Міністерства фінансів України.

"Визнаючи, що зусилля щодо вакцинації є ключовими для підтримки економічного відновлення, ми (Україна, - ред.) забезпечили достатній запас вакцин і прагнемо вакцинувати принаймні 17 мільйонів осіб до кінця 2021 року", - повідомляється там.

У меморандумі також додали, що кількість вакцин, закуплена українським урядом цього року, є достатньою для досягнення такого показника.

Новини за темою: Новий транш МВФ: Коротко про головне

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд прийняв рішення про перший перегляд програми Stand-by з Україною та виділив транш на 700 млн доларів.

Напередодні стало відомо, що у МВФ оприлюднили умови продовження кредитної програми з Україною.

Нагадаємо, програма співпраці з МВФ Stand-by розрахована на 18 місяців із фіндопомогою у 3,6 млрд СПЗ (еквівалент 5 млрд доларів). Її затвердили 9 червня 2020 року. 

Програма спрямована на забезпечення підтримки України у подоланні наслідків пандемії COVID-19 та містить низку вимог щодо важливих структурних реформ задля зменшення ключових уразливостей.