Україна вимагатиме від Ірану продовжити розслідування катастрофи літака "МАУ", – МЗС

Уламки літака МАУ, який розбився неподалік Тегерана (Іран)

REUTERS

Україна буде координувати зусилля з міжнародними партнерами та використовувати можливості міжнародних майданчиків, щоб домогтися справедливості

Україна вимагатиме на Раді ICAO розгляду оприлюдненого Іраном звіту щодо авіакатастрофи літака "МАУ" і продовження іранською стороною технічного розслідування. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Євгеній Єнін у коментарі "Укрінформу".

За його словами, Україна буде координувати зусилля як з міжнародними партнерами, так і використовувати можливості різних міжнародних майданчиків, щоб домогтися справедливості.

"Насамперед, це питання може бути розглянуте на Раді ICAO. По-друге, ми, безумовно, будемо вимагати поновлення та продовження відповідного технічного розслідування аж до того моменту, поки ми не побачимо дотримання іранською стороною всіх вимог, які передбачає додаток 13 Чиказької конвенції (Розслідування авіаційних подій, – ред.). І, безумовно, це вплине на перебіг нашого міжурядового переговорного процесу", - наголосив Єнін.

Також він додав, що українська сторона очікувала звіту Ірану, оскільки, поруч з об’єктивним розслідуванням кримінального характеру, проведення неупередженого технічного розслідування було невід’ємною частиною пакета дій, щодо яких ведеться переговорний процес.

"Найголовніше, що мав би містити цей звіт, – це чіткий опис всього ланцюга дій та подій, які передували авіакатастрофі.

Новини за темою: Іран прикривається держтаємницею в розслідуванні катастрофи "МАУ", - Мамедов

Ми цього не бачили, натомість стикаємося з простим припущенням про нібито людську помилку. Жодного підтвердження того, на якій підставі зроблено такий висновок, ми не отримали. Досить безпідставним нам виглядає посилання іранської сторони на те, що ключовий доказ, який мав би підтвердити або спростувати сьогоднішню версію іранської сторони, не збережено. Зокрема, йдеться про запис у кабіні оператора системи протиповітряної оборони. За заявою іранської сторони, цей технічний носій, на жаль, не зберігся", - розповів заступник очільника МЗС.

Стосовно наявних механізмів, за допомогою яких можна спонукати Іран продовжити технічне розслідування авіатрощі українського літака, Єнін зауважив, що "є важелі політичні як багатосторонні, так і двосторонні".

"Але водночас на сьогодні ті модальності, які передбачає додаток 13 Чиказької конвенції, не дають нам занадто великого поля для маневру. І це однозначно є тим питанням, яке мало б розглядатися ICAO: яким чином змінити відповідне регулювання цих питань, щоб у подальшому ми могли б все ж таки забезпечувати об’єктивне та неупереджене розслідування навіть у тих випадках, коли держава-член ICAO не дотримується взятих на себе зобов’язань", - резюмував дипломат.

Новини за темою: ООН звинуватила Іран в приховуванні інформації про катастрофу літака "МАУ"

Нагадаємо, днями іранський орган цивільної авіації оприлюднив остаточний звіт щодо збиття українського пасажирського літака "МАУ" у січні 2020 року. У документі зазначено, що повітряне судно було визнане ворожою ціллю через помилку оператора ППО... поблизу Тегерану, і в нього було випущено дві ракети.

Своєю чергою, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав звіт Ірану щодо збиття літака "МАУ" спробою приховати справжні причини авіакатастрофи. За його словами, Іран провів технічне розслідування з численними порушеннями міжнародних стандартів, Чиказької конвенції та IСAO.