Україна вийшла з двох угод СНД щодо повітряного простору

Фото з відкритих джерел

Угоди стосуються цивільної авіації та використання повітряного простору

Президент Володимир Зеленський 23 лютого видав указ, яким вивів Україну з двох міжнародних договорів в рамках Співдружності незалежних держав (СНД). Про це повідомляє пресслужба ОП. 

Зазначається, що Україна виходить з двох угод щодо повітряного простору. Одна з них стосується цивільної авіації та використання повітряного простору. Її підписали 25 грудня 1991 року, а сама угода передбачала створення єдиного повітряного простору між державами-учасницями договору. Тоді сторони також створили Раду з авіації та використання повітряного простору та комітет для виконання її рішень.

Новини за темою: Україна виходить ще з однієї угоди в рамках СНД

Друга угода була підписана 15 травня 1992 року. Згідно з нею, країни-учасниці повинні надавати повітряний простір над своєю територією для здійснення діяльності Збройних сил країн СНД.

Новини за темою: Україна вийде з угоди СНД про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів ухвалив рішення про вихід України з семи міжнародних договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав у галузі цивільної авіації.