Україна та Грузія планують посилити співробітництво у сфері безпеки на Чорному морі

Україна та Грузія планують посилення співробітництва у сфері безпеки в Чорноморському регіон Фото з відкритих джерел

За словами Зеленського, Україна вже активно працює над посиленням співпраці в Чорноморському регіоні з країнами-партнерами, зокрема з Грузією

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна та Грузія мають намір посилити двостороннє співробітництво у сфері безпеки в Чорноморському регіоні.  Про це він розповів під час спільної пресконференції з президентом Грузії Саломе Зурабішвілі у середу, 23 червня, в Києві.

"Одним із головних завдань України та Грузії є посилення співробітництва у сфері безпеки в Чорноморському регіоні. Чорне море має бути безпечною акваторією, вільною для судноплавства", - сказав Зеленський.

За його словами, Україна вже активно працює над посиленням співпраці в Чорноморському регіоні з країнами-партнерами, зокрема з Грузією.

"Я сподіваюся, що незабаром ми побачимо прогрес", - додав президент.

Він також наголосив, що Україну і Грузію об'єднує спільна мета з набуття членства в Європейському Союзі та в НАТО.

Крім цього, Зеленський висловив сподівання на активізацію співпраці з "Кримської платформи" та подякував президенту Грузії за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, додавши, що він підтримує суверенітет і територіальну цілісність Грузії.

Новини за темою: Україна та Грузія домовилися про взаємне визнання COVID-сертифікатів

Нагадаємо, раніше ми писали, що президент Грузії Саломе Зурабішвілі прибула в Україну. Вона має намір також зустрітися з  прем'єр-міністром Денисом Шмигалем і спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим.