Україна стане нікому не потрібною, якщо Європа налагодить відносини з Росією, – Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Українські політики не мають гідної відповіді на заяви президента Росії Володимира Путіна про те, що в Україні начебто відбувається правове беззаконня, а влада не відстоює інтереси народу і приймає економічно невигідні рішення. Таку думку висловив народний депутат України, голова Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук, коментуючи статтю російського лідера "Про історичну єдність росіян і українців".

Парламентарій підкреслив, що замість демонстрації адекватної реакції українські політики продовжують декларувати заклики відгородитися від Росії стіною і базами НАТО в прямому і переносному сенсі цього слова.

"Це, м'яко кажучи, нерозумна, недалекоглядна політика, яка загрожує не стільки Росії, скільки існуванню української держави. Зведення сенсу української державності до протистояння з Росією автоматично знищує цей сенс, якщо Європа і Росія домовляться. І тоді держава Україна стає непотрібною, і неважливо, ким буде контролюватися ця територія. Значить, нам потрібен інший сенс існування української державності", – впевнений Віктор Медведчук.

Також він зазначив, що, якщо відносини між РФ і Європою налагодяться, Україна опиниться остаточно витісненою на узбіччя зовнішньополітичних відносин.

Процес зближення Європи та Росії розчавить сучасну Україну, зробить її непотрібною, зайвим політичним фактором, подразником, територією розбрату. І цей процес запущений, можна звинувачувати в цьому Росію, але найбільше тут постаралася українська влада, яка обрала примітивну й дурну стратегію розвитку", – підкреслив лідер ОПЗЖ.